LinkIQ - introducing new Fluke Networks tester >
10.05.2021 00:00 Wiek: 1 year

LinkIQ - przedstawiamy nowy tester Fluke Networks

Okablowanie jest najważniejszą przyczyną problemów z siecią Ethernet zarówno w zastosowaniach komercyjnych, jak i przemysłowych. Dzięki najnowszemu testerowi sieci Ethernet firmy Fluke Networks możliwe jest rozwiązywanie problemów z okablowaniem i siecią. Zaoszczędź swojej firmie lub klientom godzin przestojów, utrzymując sieć w stanie gotowości i działając tak wydajnie, jak to tylko jest możliwe.

Tester kabli i sieci LinkIQ™ to rozwiązanie do kontrolowania sprawności przesyłu z prędkością do 10G oraz usuwania problemów z łącznością sieciową.  LinkIQ™ oblicza na podstawie pomiarów częstotliwości maksymalną przepustowość (od 10BASE-T do 10GBASE-T), aby potwierdzić, że kontrolowane łącza działają tak, jak powinny. LinkIQ™ realizuje także diagnostykę najbliższego przełącznika, obejmującą m.in. deklarowaną prędkość transmisji danych, nazwę przełącznika, numer portu i informacje o sieci VLAN, a także testy PoE, w tym testy obciążeniowe do klasy 8 (90 W). Dodatkowe funkcje to m.in.: próbnik tonowy, wywoływanie optycznej sygnalizacji łącza, uwierzytelnianie 802.1x, lokalizowanie zdalnego identyfikatora i zdolność zarządzania wynikami w programie LinkWare na komputerze.

Czytaj więcej >>

Zapytaj o wycenę >>

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40