Pomiary i audyt sieci

Standardy pomiarowe

Cel pomiarów

Wszystkie pomiary mają za zadanie sprawdzenie okablowania strukturalnego z powszechnie obowiązującymi normami i standardami. Systemy okablowania strukturalnego są opisane przez międzynarodowe normy i standardy, które określają ich parametry. Pomiar wykonywany przez testery okablowania strukturalnego mają na celu odniesienie ich wyników do wartości granicznych zdeterminowanych przez określone normy i standardy. Wyniki pomiarów są podstawą do przeprowadzenia w dalszej kolejności certyfikacji okablowania strukturalnego. Poprawność testów umożliwia weryfikację okablowania (struktury kablowej sieci komputerowej) pod kątem możliwości transmisyjnej. Testy wykonywane za pomocą powyższych testerów są odpowiedzią na podstawowe pytania, które odnoszą się do możliwości transmisyjnej kabli. Sprawdzają one jednoznacznie, czy nasza sieć komputerowa spełnia wymagania (parametry) stawiane dla kanału transmisyjnego typu 10GBase-T, 1000Base-T, 100Base-T czy tylko 10Base-T.Testowane parametry

I. Okablowanie miedziane

Podczas testowania okablowania mierzymy parametry fizyczne torów transmisyjnych, które możemy podzielić na trzy kategorie:

II. Okablowanie światłowodowe

Cennik usług

Cena w każdym przypadku jest ustalana indywidualnie w zależności od zakresu wykonywanych prac oraz okresu wypożyczenia testera. Do wszystkich pomiarów dołączane są raporty wraz z opisem ich wyników.

 

 Skontaktuj się z nami >>

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40