ASSMANN the only authorized distributor of NEXANS Cabling Solutions in Poland >
25.08.2021 00:00 Wiek: 3 yrs

ASSMANN jedynym autoryzowanym dystrybutorem NEXANS Cabling Solutions

Dzięki skutecznej polityce Zarządu firmy Assmann Distribution Sp. z .o.o., wraz z podpisaniem umowy, zostaliśmy jedynym autoryzowanym dystrybutorem produktów firmy Nexans Cabling Solutions na terenie środkowej i wschodniej Europy. W skład oferty Nexans Cabling Solutions wchodzą systemy okablowania strukturalnego (LAN) - rozwiązania miedziane i światłowodowe.


Dlaczego Nexans postawił na nas?

  • wiarygodny partner biznesowy
  • stabilna pozycja naszej firmy (jesteśmy na rynku od 1992)
  • duża powierzchnia magazynowa
  • wysoko specjalistyczna kadra inżynierów w zakresie rozwiązań LAN
  • świetna lokalizacja Wrocław przy autostradzie A-8
  • jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem tego producenta od ponad 15 latO firmie Nexans
Nexans S.A. jest wiodącym producentem kabli i światłowodów na świecie z siedzibą w Paryżu. Grupa działa w czterech głównych obszarach biznesowych: przesył i dystrybucja energii elektrycznej (podmorskie i lądowe), zasoby energetyczne (ropa naftowa i gaz, górnictwo oraz odnawialne źródła energii), transport (drogowy, kolejowy, powietrzny, morski), budownictwo (centra handlowe, mieszkaniowe i danych). Od ponad 120 lat Grupa wnosi energię do życia, dostarczając klientom zaawansowane technologie kablowe do przesyłu energii i danych.

O sukcesie firmy stanowią ponadprzeciętne zaangażowanie pracowników firmy, ich realne umiejętności, fachowa wiedza i wyjątkowa inicjatywa. Firma stawia na ciągłą innowacyjność produktów, rozwiązań i usług. Dba też o stały rozwój pracowników, szkolenia dla klientów oraz wprowadzanie bezpiecznych, mało szkodliwych dla środowiska procesów przemysłowych.

 

 

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40