ASSMANN Distribution Sp. z o.o.

Oddział ASSMANN Polska funkcjonuje od 1992 roku, jako ASSMANN Distribution Sp. z o.o. od 2007 roku. Główna siedziba firmy, wraz z centralnym magazynem i biurem handlowym, mieści się we Wrocławiu. Obsługą klientów z centralnej i północnej Polski zajmuje się oddział handlowy zlokalizowany w Warszawie.

O naszej sile stanowi zgrany zespół pracowników, który z pełnym zaangażowaniem mierzy się z nowymi wyzwaniami i niestandardowymi zleceniami. Na co dzień dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, budując partnerskie relacje z naszymi kontrahentami.

Czym się zajmujemy?

Dostarczamy gotowe rozwiązania, oferujemy pomoc w projektowaniu i konfiguracji systemów sieciowych zgodnie z najnowszymi standardami i wymaganiami naszych klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Oferowane przez nas technologie poparte są setkami wdrożeń zrealizowanych w okresie największego rozwoju technologii teleinformatycznych.
 
Prowadzimy także unikalne szkolenia w zakresie metodologii pomiarów sieci LAN oraz analizy wyników. Szkolenia te prowadzone są wg programu CCTT przygotowanego przez specjalistów i inżynierów z firmy Fluke Networks - zdecydowanego lidera na rynku producentów zaawansowanych przyrządów pomiarowych do sieci strukturalnych.
 
Stale dążąc do uatrakcyjnienia naszej oferty, wprowadziliśmy usługę wypożyczeń certyfikowanych przyrządów pomiarowych (analizatory okablowania strukturalnego, OTDR, spawarki). Nasze urządzenia zawsze posiadają aktualne świadectwa kalibracji i są gotowe do natychmiastowego użycia. Jest to usługa, która cieszy się wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością.

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40