Czym się zajmujemy?

Dostarczamy gotowe rozwiązania, oferujemy pomoc w projektowaniu i konfiguracji systemów sieciowych zgodnie z najnowszymi standardami i wymaganiami naszych klientów. Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie, aby zaoferować pomoc w doborze najlepszych rozwiązań. Oferowane przez nas technologie poparte są setkami wdrożeń zrealizowanych w okresie największego rozwoju technologii teleinformatycznych.
 
Prowadzimy także unikalne szkolenia w zakresie metodologii pomiarów sieci LAN oraz analizy wyników. Szkolenia te prowadzone są wg programu CCTT przygotowanego przez specjalistów i inżynierów z firmy Fluke Networks - zdecydowanego lidera na rynku producentów zaawansowanych przyrządów pomiarowych do sieci strukturalnych.
 
Stale dążąc do uatrakcyjnienia naszej oferty, wprowadziliśmy usługę wypożyczeń certyfikowanych przyrządów pomiarowych (analizatory okablowania strukturalnego, OTDR, spawarki). Nasze urządzenia zawsze posiadają aktualne świadectwa kalibracji i są gotowe do natychmiastowego użycia. Jest to usługa, która cieszy się wśród naszych klientów bardzo dużą popularnością.

ASSMANN Holding

Przejdź do strony Grupy ASSMANN                       Grupa ASSMANN na mapie      


Grupa ASSMANN - o krok do przodu


Przedstawiamy Państwu film wizerunkowy grupy ASSMANN. W kilka minut dowiedzcie się, w jakich obszarach jesteśmy aktywni i gdzie stosowane są nasze rozwiązania.

Do filmu wizerunkowego

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40