Szkolenie CCTT

na Certyfikowanego Specjalistę Pomiarów Okablowania

Co jest przedmiotem szkolenia?

Głównym założeniem szkolenia CCTT jest zaznajomienie uczestników z teoretycznymi i praktycznymi aspektami przeprowadzania pomiarów jakości sygnału w sieciach okablowanych, zarówno tych wykorzystujących okablowanie miedziane, jak i technologię światłowodową.
Kursanci uczą się, jak korzystać z narzędzi pomiarowych, takich jak tester okablowania strukturalnego DSX, aby dokładnie ocenić jakość sygnału i wykryć wszelkie problemy związane z okablowaniem. Szkolenie jest dla uczestników doskonałą okazją do zapoznania się z obowiązującymi standardami i normami technicznymi dotyczącymi systemów okablowania strukturalnego sieci LAN oraz metodami wykorzystywanymi w procesie sprawdzania poprawności instalacji okablowania i jego certyfikacji.

Jesteśmy jedynym oficjalnym certyfikowanym organizatorem szkoleń CCTT Fluke Networks w Polsce. 

Sprawdź co o szkoleniach mówią nasi kursanci >

Dla kogo i w jakim celu organizowane jest szkolenie CCTT?

Szkolenie na certyfikowanego specjalistę pomiarów okablowania organizowane jest zwykle dla instalatorów, użytkowników sieci komputerowych, specjalistów branży telekomunikacyjnej i innych profesjonalistów, którzy użytkują lub mają zamiar zakupić tester okablowania strukturalnego serii Versiv/DSX. Tester ten jest zaawansowanym narzędziem służącym do testowania i diagnozowania sieci teleinformatycznych. Szkolenie prowadzone jest przez specjalistów, którzy uzyskali certyfikat od firmy Fluke Networks, będącej producentem wspomnianego wyżej testera.


To szkolenie jest dla Ciebie, jeśli:

Celem szkolenia CCTT jest wyposażenie uczestników w kompleksową wiedzę i pakiet umiejętności, dzięki którym będą zdolni wykonywać na poziomie eksperckim precyzyjne pomiary okablowania z wykorzystaniem testera DSX. Udział w zajęciach to dla uczestnika nie tylko doskonała okazja do poszerzenia zakresu kompetencji, ale też ważny krok w stronę znacznego podniesienia efektywności w zakresie testowania systemów okablowania i sięgania po właściwe rozwiązania w przypadku wystąpienia problemów zagrażających wydajności i bezpieczeństwu sieci teleinformatycznych. Uczestnicy zajęć mogą otrzymać 7 punktów BICSI Continuing Education Credits (CEC) za każdy dzień szkolenia.

 

                   Zapisuję się >>               

Szczegółowa agenda szkolenia CCTT

Urządzenia Fluke Networks

Kiedy odbędzie się szkolenie oraz jak się zarejestrować?

 

 

 

 

 

Sprawdź najbliższy termin szkoleniaZapisz się na szkolenie

 

Korzyści wynikające z uczestnictwa w szkoleniu CCTT Fluke Networks:

 

Czy warto?

Czytaj rzeczowy artykuł >

 

 

Opinie o naszych szkoleniach na certyfikowanego technika pomiarów okablowania

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40