Wiedza i wsparcie

Współpracę z naszymi Partnerami rozumiemy jako pracę zespołową, opartą na wzajemnym zaufaniu. Oznacza to, że podczas całego procesu inwestycyjnego: począwszy od starań o pozyskanie kontraktu, aż do sporządzenia protokołu zdawczo - odbiorczego, możecie Państwo liczyć na nasze pełne wsparcie.

Oferowane przez nas systemy okablowania można opisać sloganem „Zainstaluj, Zmierz i Zapomnij”. Oznacza to, że rola instalatora systemu sprowadza się do poprawnego wykonania okablowania i przedstawienia go do odbioru. Pozostałe czynności, zarówno w okresie budowy, jak i późniejszej eksploatacji, wykonywane są z naszym wsparciem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASSMANN - kompetentny partner dla Instalatorów sieci LAN

Uczestnictwo w procesach inwestycyjnych wymusza tworzenie silnych i kompetentnych zespołów, które są w stanie sprostać wymaganiom konkurencyjności, solidnego i sprawnego wykonawstwa oraz finansowania. Jako partner wspierający przeprowadzenie całego procesu inwestycyjnego w zakresie instalacji okablowania strukturalnego firma ASSMANN oferuje Państwu swoje zasoby: produkt, wiedzę oraz finansowanie.

Grupa ASSMANN

Kim jesteśmy?

ASSMANN od ponad 40 lat jest globalnym producentem między innymi złączy i okablowania niskoprądowego. Główną siedzibą grupy kapitałowej jest Lüdenscheid w Niemczech, natomiast w Austrii, Chorwacji, Chinach, Francji, Rosji, Słowenii, Szwajcarii, Tajwanie i Polsce działają spółki posiadające odrębną osobowość prawną.

Naszą misją jest zapewnienie długoterminowej ochrony inwestycji poprzez dostarczanie wysokiej jakości, technicznie „dojrzałych" produktów - popartych wieloletnimi gwarancjami.

Kompetencje biznesowe grupy ASSMANN skupiają się na infrastrukturze IT w zakresie „okablowania” i obejmują następujące obszary: kable komputerowe, technologia sieciowa (DIGITUS®), nadzór i bezpieczeństwo, zarządzanie innowacjami.

Wysoka jakość działania gwarantowana jest przez stosowanie Systemu Zarządzania Jakością wg DIN EN 9001 oraz Sytemu Zarządzania Środowiskiem wg ISO 14001.

Moduł optyczny SFP

Nasz produkt - Wszystko u jednego dostawcy

Realizując ideę „one stop shopping”, w ramach obszaru kompetencyjnego ASSMANN Network Technology, oferujemy szeroki zakres produktów związanych z sieciami komputerowymi. Są to między innymi:

  •  systemy Data Center
  •  urządzenia sterujące infrastrukturą IT

Gwarantujemy tym samym możliwość zaopatrzenia we wszystkie rozwiązania sieciowe kompleksowo - w jednym miejscu, u jednego dostawcy.

ASSMANN Group
ASSMANN Distribution Sp. z o.o. jest częścią Grupy ASSMANN, globalnego producenta zaawansowanych rozwiązań dla technologii sieci danych i infrastruktury sieciowej.
Kontakt
Telefon: +48 71 326 71 40