Firma

Firma » Zostań partnerem

 

WARUNKI WSPÓŁPRACY:

1. Kto może zostać naszym klientem?


ASSMANN prowadzi wyłącznie sprzedaż do klientów biznesowych.
 

2. Jak zostać naszym Partnerem Handlowym.

 

a) Najszybciej? Wypełnij formularz rejestracyjny on-line. Zajmie Ci to zaledwie 2 min.

 

Przejdź do FORMULARZA REJESTRACYJNEGO

 

b) Jeśli nie zależy Ci na czasie, wystarczy że dostarczysz nam  komplet dokumentów rejestrowych firmy:

- mailem na adres: office@assmann.pl,
- faxem : (71)3267141
- osobiście


Zachęcamy również do zarejestrowania się do naszego sklepu b2b online. Tym samym uzyskasz dostęp 24h do prawie całej oferty ASSMANNA wraz z aktualnymi cennikami.

Z myślą o wygodzie oraz bezpieczeństwie naszych partnerów handlowych, ASSMANN Distribution Sp. z o.o. udostępnia możliwość otrzymywania faktur w postaci elektronicznej (e-faktura).
E-faktura (faktura elektroniczna) zastępuje fakturę w formie papierowej, a w myśl obowiązujących przepisów ma taką samą moc prawną i jest w ten sam sposób księgowana i rozliczana.
Proponowane przez ASSMANN Distribution Sp z o.o rozwiązanie zapewnia szybki i wygodny dostęp do wystawionych faktur.

Jeżeli są Państwo zainteresowany otrzymywanie faktur w postaci elektronicznej (e-faktura), potrzebujemy Państwa zgodę.

 

Zgoda na otrzymywanie faktur elektronicznych

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas:

 

Wrocław: (071) 326 71 40

Warszawa: (022) 586 11 60

 

3. Wniosek o przyznanie kredytu kupieckiego

 

Kredyt kupiecki, czyli odroczony termin płatności otrzymują zarejestrowani w naszej bazie Klienci, którzy zrealizowali min 2 transakcje gotówkowe, bądź przelewem na przedpłatę. Wysokość przyznanego kredytu kupieckiego oraz czas kredytowania są przedmiotem osobnych ustaleń z przydzielonym Państwu opiekunem.

 

 

4. Zbiórka i recykling zużytego sprzętu


W związku z obowiązującą Dyrektywą Europejską 2002/96/WE oraz polską ustawą z dnia 29 lipca 2005 r. o zużytym sprzęcie elektrycznym i elektronicznym (Dz. U. Nr 180, poz. 1495) informujemy, że firma Assmann Distribution Sp. z o.o., w ramach podpisanej umowy powierzyła wszelkie obowiązki ciążące na wprowadzającym do obrotu sprzęt elektryczny i elektroniczny firmie Biosystem Elektrorecykling Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego Spółka Akcyjna z siedzibą w Krakowie.

Ponad to w dniu 16.08.2007r., na podstawie rozporządzenia Ministra Środowiska z dnia 9 stycznia 2006r (Dz. U. Nr 6, poz.39),Główny Inspektorat Ochrony Środowiska  nadał firmie Assmann Distribution Sp. z o.o.  numer rejestrowy: E0007995W.


http://rzseie.gios.gov.pl/