Firma

Firma » Praca

Firma ASSMANN Distribution Sp. z o.o. poszukuje:

HANDLOWCA - Praca we Wrocławiu

Podstawowe zadania na stanowisku:

  • sprzedaż produktów i obsługa klientów w wybranym regionie
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów dla firmy
  • budowanie trwałych relacji z klientami

Od  kandydata oczekujemy:

  • doświadczenie min. 1 rok w sprzedaży (preferowane branże elektryczna, IT)
  • wykształcenia min. średniego
  • dobrej znajomości obsługi komputera
  • czynnego prawa jazdy kat B.
  • dobrej organizacji pracy i umiejętności pracy w zespole
  • dodatkowo idealny kandydat powinien być obowiązkowy i rzetelny

Product Manager - Praca we Wrocławiu

  • rozwój wybranej grupy produktów zgodnie z ogólną polityką marketingową firmy
  • realizacji planów sprzedaży podległej grupy produktów
  • aktywne poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranego produktu lub grupy produktów przy współpracy z pracownikami działu sprzedaży i kluczowymi klientami firmy
  • aktywne utrzymywanie kontaktów z klientami kluczowymi

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego,
  • komunikatywnej, bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomość rynku i branży IT, doświadczenie min. 2 lata
  • zdolność do nawiązywania trwałych, profesjonalnych relacji biznesowych z zagranicznymi partnerami handlowymi (dostawcy zagraniczni)
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz brak przeciwwskazań do podróży służbowych.

Ze swojej strony oferujemy:

  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • samodzielność przy realizacji postawionych zadań,
  • pracę w młodym zespole,
  • narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym dynamicznym zespole, prześlij swoje CV i list motywacyjny na adres praca@assmann.pl.