Uwaga

Kontakt » Ludzie

 

 

Dział Handlowy Wrocław

Dorota Olechnowska
Kierownik Handlowy

olechnowska@assmann.pl
tel. 071 326 71 54;
gg: 1664218

Aleksandra Pyka
Specjalista ds. Handlowych

pyka@assmann.pl
tel. 071 326 71 57;
gg: 64608439

 
Dział Dystrybucji i Retail Wrocław

Tomasz Ciszek
Kierownik sprzedaży

ciszek@assmann.pl
tel. 071 326 71 53;
kom. 601 799 689;

Damian Demski
Specjalista ds. klientów kluczowych dystrybucji
i sieci handlowych

demski@assmann.pl
tel. 071 326 71 56;
gg: 13927140

Tomasz Czyszczoń
Junior Product Manager

czyszczon@assmann.pl
tel. 071 326 71 51;

 
Dział Projektowy oddział Wrocław

Mariusz Ambrożewicz
Kierownik działu projektów

ambrozewicz@assmann.pl
tel. 071 326 71 48;
kom. 500 245 151

Przemysław Horoś
Specjalista ds. Projektów

horos@assmann.pl
tel. 071 326 71 55;
gg: 547853

Jakub Augustyniak
Specjalista ds. klientów kluczowych

augustyniak@assmann.pl
tel. 071 326 71 49;
kom. 607 763 500;
gg: 8049825

 

Dział Projektowy oddział Warszawa

Grzegorz Błaszczyk
Kierownik Sprzedaży

blaszczyk@assmann.pl
tel. 022 586 11 61;
kom. 603 770 181;
gg: 8089021

Barbara Dembińska
Inżynier Sprzedaży

dembinska@assmann.pl
tel. 022 586 11 60;
kom. 663 481 100;

Marcin Kamiński
Inżynier Sprzedaży

kaminski@assmann.pl
kom. 663 491 300;
gg: 567213

 
Dział Marketingu Wrocław

Joanna Cirkos-Laboga
Specjalista ds. marketingu

cirkos@assmann.pl
tel. 071 326 71 52;
kom. 515 200 144;

 
Księgowość

Lidia Kurczewska
Główna Księgowa

kurczewska@assmann.pl
tel. 071 326 71 72

 
Dział Logistyki

Krzysztof Janik
Kierownik Logistyki i Magazynu

janik.k@assmann.pl
tel. 071 326 71 65

 
Serwis i wsparcie techniczne

Kontakt

serwis@assmann.pl

 
Magazyn

Numer ogólny

tel. 071 326 71 62