Kontakt

Kontakt » Ludzie

 

 

Dział Handlowy 

Dorota Olechnowska
Kierownik Handlowy (Wrocław)

olechnowska@assmann.pl
tel. 071 326 71 54;
gg: 1664218

Damian Demski
Specjalista ds. Handlowych (Wrocław)

demski@assmann.pl
tel. 071 326 71 56;
gg: 13927140


Dział Projektowy oddział Wrocław

Mariusz Ambrożewicz
Kierownik działu projektów

ambrozewicz@assmann.pl
tel. 071 326 71 48;
kom. 500 245 151

Przemysław Horoś
Specjalista ds. Projektów

horos@assmann.pl
tel. 071 326 71 55;
gg: 547853

Jakub Augustyniak
Inżynier Sprzedaży

augustyniak@assmann.pl
tel. 071 326 71 49;
kom. 607 763 500;
gg: 8049825

Piotr Laska
Inżynier Sprzedaży

laska@assmann.pl
tel. 071 326 71 47;
kom. 515 200 150;

 

Dział Projektowy oddział Warszawa

Grzegorz Błaszczyk
Kierownik Sprzedaży

blaszczyk@assmann.pl
tel. 022 586 11 61;
kom. 603 770 181;
gg: 8089021

Barbara Dembińska
Inżynier Sprzedaży

dembinska@assmann.pl
tel. 022 586 11 60;
kom. 663 481 100;

Dariusz Boratyński
Inżynier Sprzedaży

boratynski@assmann.pl
tel. 022 586 11 65;
kom. 500 244 304;

 
Księgowość

Lidia Kurczewska
Główna Księgowa

kurczewska@assmann.pl
tel. 071 326 71 72

 
Dział Logistyki

Krzysztof Janik
Kierownik Logistyki i Magazynu

janik.k@assmann.pl
tel. 071 326 71 65

 
Serwis i wsparcie techniczne

Numer ogólny

serwis@assmann.pl
tel. 071 326 71 64

 
Magazyn

Numer ogólny

tel. 071 326 71 62