Aktualności » Aktualności » Nowy system zamówień B2B już działa

Nowy system zamówień B2B już działa


Pragniemy poinformować, że z początkiem tego tygodnia uruchomiliśmy nasz długo oczekiwany system zamówień on-line B2B dla Partnerów Handlowych. Klienci, którzy chcieliby uzyskać dostęp do naszego serwisu dealerskiego muszą wypełnić formularz rejestracyjny na http://www.assmann.pl/rejestracja.php

 

Formularz przeznaczony jest wyłącznie dla partnerów handlowych Assmann Distribution Sp. z o.o. Firmy, które pragną nawiązać z nami współpracę, prosimy o kontakt z działem handlowym. Po uzyskaniu loginu i hasła wystarczy zalogować się w zakładce „sklep".

Jesteśmy przekonani, że dostęp do sklepu w znacznym stopniu ułatwi Państwu przeglądanie oferty handlowej, sprawdzanie dostępności produktów oraz ich aktualnych cen, a przede wszystkim usprawni proces składania zamówień.  Ponadto będą Państwo na bieżąco z trwającymi promocjami cenowymi wybranych produktów. Dodatkowym atutem jest możliwość wglądu do historii wcześniejszych zakupów. W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Życzymy udanych zakupów.

 

 

Powrót