Aktualności » Aktualności » Leasing nowych i używanych urządzeń pomiarowych oraz innych specjalistycznych urządzeń IT

Leasing nowych i używanych urządzeń pomiarowych oraz innych specjalistycznych urządzeń IT


Wraz z naszym partnerem, firmą GRENKELEASING Sp. z o.o.,  oferujemy system finansowania kierowany do firm, które oczekują niższych kosztów związanych z zakupem i użytkowaniem m.in. urządzeń pomiarowych i innych specjalistycznych urządzeń IT. W przypadku urządzeń pomiarowych oferujemy leasing urządzeń fabrycznie nowych jak i urządzeń używanych.

Leasing się opłaca. Jest atrakcyjną alternatywą dla zakupu za gotówkę, pozwala utrzymać płynność przedsiębiorstwa, być innowacyjnym oraz wprowadzać czołowe rozwiązania technologiczne. 

Przy współpracy z naszym partnerem GRENKELEASING Sp. z o.o., umożliwiamy leasing przedmiotów IT już od wartości zakupu 3 000 zł netto.

Jakie korzyści daje leasing?

  1. Pozwala utrzymać płynność. Leasing chroni kapitał i umacnia kondycję finansową firmy.
  2. Zapewnia bezpieczeństwo planowania. Stałe raty leasingowe są łatwe do przewidzenia.  
  3. Umożliwia większe inwestycje, które mogą być wykonane już na wcześniejszym etapie. Niskie raty zamiast wysokich cen zakupu.
  4. Pomaga utrzymać elastyczność firmy, chroni kapitał własny i umacnia kondycję finansową wobec banku. Korzystanie z nowej technologii, jednocześnie poprawia wypłacalność firmy, wynik w bilansie oraz rating.

Skorzystaj w wyjątkowej oferty przygotowanej wraz GRENKELEASING Sp. z o.o. Już dziś możesz dopasować formę finansowania do swoich potrzeb i możliwości wybierając jeden z promocyjnych kredytów na urządzenia IT.

Jeżeli są Państwo zainteresowani leasingiem prosimy o kontakt:

Otrzymają Państwo wstępną ofertę cenową oraz poinformujemy Państwa o wszelkich formalnościach.

 

GRENKE jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku od 8.00 – 18.00

Grenkeleasing sp. z o.o.,
ul. Gen. Wł. Sikorskiego 2-8 ,
53-659 Wrocław
Telefon: 071 785 51 70
Tel. kom. 691-711-714
Fax : 071 785 51 80
email: service.wroclaw@grenke.pl     

 

   


GRENKE Logo 100mm

GRENKELEASING AG jest jedną z największych, niezależnych niemieckich firm leasingujących środki trwałe, niezwiązaną z żadnym producentem ani bankiem. Specjalizuje się w finansowaniu nowoczesnych technologii, w tym w szczególności sprzętu komputerowego i oprogramowania, sprzętu kserograficznego, fotograficznego, medycznego oraz telekomunikacyjnego. Aktywnie działa w ponad 20 krajach Europy.

 

 

Powrót