Aktualności » Aktualności » ASSMANN na targach ENERGETAB od 12-14 września

ASSMANN na targach ENERGETAB od 12-14 września


W tym roku już 12-14 września wystawiamy się na targach ENERGETAB w Bielsko-Białej. Zachęcamy Państwa do odwiedzenia naszego stoiska!

Gdzie nas znajdziesz?

Kiedy: 12-14 września 2017
Nasze stoisko: Pawilon G, stoisko 5
Adres targów: ZIAD Bielsko-Biała SA
Al. Armii Krajowej 220
43-316 Bielsko-Biała
Godziny zwiedzania: 12-13 września  9:00 - 17:00
14 września        9:00 - 15:00

 

 Zaprezentujemy m.in.:

  • Nowoczesny system okablowania strukturalnego IBDN firmy BELDEN oparty na technologii miedzianej i światłowodowej.

IBDN oferuje szeroki asortyment produktów zgodnych z kategorią 6/klasa E i 6A/klasa Ea, takich jak kable, panele krosowe, kable krosowe, gniazda i moduły, spełniające wszelkie wymagania komunikacyjne, zapewniające optymalną elastyczność, rezultaty niezależnie od przenoszenia, dodawania i modyfikacji elementów systemu.

Proponowane  przez BELDEN innowacyjne  rozwiązania  umożliwiają zaprojektować  cały system  tak,  aby  pracował  zgodnie  z  klienta  oczekiwaniami. Szczególnie na uwagę zasługują moduły REVConnect, które to mogą przyjąć zarówno postać modułu typu „keystone” bądź wtyku typu RJ45 (pozwala to na bezpośrednie połączenie z urządzeniem końcowym).  

 

  • Rodzinę testerów VERSIV™ do certyfikacji okablowania marki Fluke Networks.

Versiv to więcej niż tester – to modularna platforma, która umożliwia użytkownikowi przeprowadzenie procesu certyfikacji szybko i dokładnie. Versiv to najbardziej zaawansowany, trwały i niezawodny tester na rynku, będący kulminacją 25 lat zaufania i partnerstwa w testowaniu okablowania.

Modularna rodzina Versiv redukuje koszty certyfikacji miedzi i światła o dwie-trzecie. Design gotowy na wyzwania przyszłości wspiera pomiary do kat. 8, tłumienie światłowodów jedno- i wielomodowych, pomiary reflektometryczne oraz inspekcję wizualną.

Zaawansowany interfejs gwarantuje poprawne wykonanie pracy już za pierwszym razem. Ponadto umożliwia zarządzanie projektami i testerami z dowolnego urządzenia typu smart przez Wi-Fi z LinkWare™ Live. Czas certyfikacji dla miedzi kat. 6A to zaledwie 8 sekund i światłowodów 3 sekundy dla dwóch włókien i dwóch długości fali. Pozwala analizować wyniki i twórzyć profesjonalne raporty dla miedzi i światłowodów (Tier 1 (podstawowe) / Tier 2 (rozszerzone)) z użyciem programu LinkWare.

 

  • Nasz system okablowania strukturalnego DIGITUS Professional

Pod marką DIGITUS® Professional oferujemy własny system okablowania strukturalnego oparty na wieloletnim doświadczeniu nabytym w codziennej współpracy z Instalatorami. Stworzony przez nas system zawiera elementy niezbędne do zbudowania kompletnego toru transmisyjnego we wszystkich podsystemach: poziomym, pionowym oraz między budynkowym.

System okablowania uzupełniony jest szeroką gamą szaf teleinformatycznych 19”, począwszy od małych wiszących poprzez stojące punkty dystrybucyjne, a kończąc na kompletnym rozwiązaniu dla Data Center z zasilaniem i klimatyzacją.

System okablowania strukturalnego marki DIGITUS® Professional jest w pełni dostosowany do instalacji na rynku polskim. Spełnia standardy wyznaczane przez normy europejskie i amerykańskie oraz posiada wszystkie dokumenty wymagane w postępowaniach o zamówienia publiczne oraz podczas odbiorów technicznych. Jakość komponentów potwierdzają certyfikaty niezależnych laboratoriów badawczych: GHMT, Delta, 3P. Produkty DIGITUS® Professional bez problemu można integrować z wyrobami większości producentów osprzętu elektrycznego obecnych na rynku polskim. 

 

  • Inne produkty i usługi z szerokiej oferty ASSMANN.

 

Oficjalna strona targów: www.energetab.pl

logo energetab

Powrót